Tom Holland: Spider-Man: No Way Home سخت ترین فیلمی است که مارول تاکنون ساخته است
سر و صداي نفاق يا واقعيت مهيج؟

Mohamed Jawad Moopenzadeh 1 روز پیش 5 ذخیره
مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست
همانطور که می دانید او مدتی پیش فیلمبرداری فیلم Spider-Man: No Way Home را آغاز کرد و این فیلم با توجه به شایعات پیرامون آن بسیار هیجان انگیز به نظر می رسد. بازیگران قدیمی بازگشت خود را به امتیاز مرد عنکبوتی از جمله آلفرد مولینا (از مرد عنکبوتی 2 ساخته سام ریمی) و جیمی فاکس (از مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2) تأیید کرده اند.

تام هالند و مارول ماه ها به طور عجیبی سکوت کرده اند و تقریباً هیچ اطلاعاتی در زمینه سابقه ندارند. با این حال ، چندی پیش هلند گفت كه او هیچ چیزی در مورد حضور توبی مگوایر و اندرو گارفیلد در این پروژه نمی داند ، كه طرفداران را ناامید كرد.

با این حال ، در فیلم Skip یا Watch اخیر ، مرد عنکبوتی در فیلم جدید Spider-Man: No Way Home بازی کرد و آن را با سایر فیلم های مارول مقایسه کرد:

من الان روی مرد عنکبوتی کار می کنم و واقعاً لذت می برم. گرچه بسیار سخت بود و بدون شک سخت ترین فیلمی است که تاکنون ساخته ایم.

هلند در ماه های اخیر روزهای بسیار شلوغی را مشاهده کرده است و می توان گفت که همزمان روی Spider-Man ، Uncharted و Cherry کار کرده است. وی همچنین به آخرین تولید مارول ، سری WandaVision اشاره کرد:

من عاشق ونداویژن هستم و به راحتی با یکی از کارهای محبوب مارول مطابقت دارد. من به وضوح هیجان زیادی برای شاهین و سرباز زمستانی دارم. من رابطه معروف و عجیبی با آنها [باکی و سام] دارم و دوست دارم آنها را در سری جدید ببینم.

مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست
هالند حدود یک هفته پیش مصاحبه دیگری انجام می داد و طی آن گفت که پس از ساخت فیلم Spider-Man: No Way Home قراردادش به پایان می رسد ، اما او امیدوار بود که قرارداد جدیدی را با دیزنی امضا کند و به عنوان مرد عنکبوتی بازگردد.

مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست ، به کارگردانی جان واتس ، تام هالند ، بندیکت کامبربچ ، زندیا ، ماریسا تامی ، تونی رولوری ، جیکوب باتالون ، آلفرد مولینا و جیمی فاکس بازی می کنند. مارول هنوز رسما وجود توبی مگوایر ، اندرو گارفیلد ، اما استون و کریستن دانست را تأیید نکرده است ، اما شایعات بی شماری وجود دارد.

https://www.xbox.com/en-US/games/halo

تام هالند: Spider-Man: No Way Home دشوارترین فیلمی است که مارول ساخته

نمایش گیم پلی جذاب در تریلر جدید بازی Quantum Error

، ,عنکبوتی ,مرد ,مارول ,man ,spider ,مرد عنکبوتی ,spider man ,way home ,no way ,man no

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

fakhtehict باغبان یار،پیاز زعفران مطالب اینترنتی مبین دانلود - دانلود فیلم جدید خرید اینترنتی نیاز مطلب وان اس ام اس ONSMS دانلود کده golchinmusics